vladce tyran

vladce tyran

2. června 2021

Lubomír Volný - záchrana ČR nebo jen vyžraný prase?

Ahoj,

určitě znáte Lubomíra volného z volný blok. Celkem dobře se za nás bije, ale je tu pár věcí na kterých je dobré upozornit.

Lubomír volný se chtěl spojit s ANS - aliancí národních sil, s tím že by drželi hubu a on by jim na oplátku něco vyplácel.

Potom je tu také jeho slavný flákanec, o kterým psali noviny, zprávy,... Normálně by ho určitě bagatelizovali, ono i špatná reklama je špatná a své conspi ovečky si toho dotyčného sami najdou. Je to stejné jako z Landou a tím druhým kriplem Ledeckým co se dostali do zpráv se svým videem kde kritizovali covid a vládu. Nakonec se z toho vyklubala "cesta ze tmy" aneb testování a náramkování lidí jako dobytek. Dokážete si představit jak by svět vypadal dnes kdyby jsme je poslechli? Schválně zkuste si to srovnat.

Čipování a náramkování by se stalo "normou", nakonec by to vyžadovali i obchody, tím by se samozřejmě všechnn ozdražovalo, bylo by to neekologické, vysoce nákladné,... nakonec by si lidi sami nechali dát čip. Zbytek by k tomu také donutili, nebyla by jiná možnost. To jenom na okraj.

Ale zpět k věci... ti co řídí svět potřebují pokrýt všechny možnosti. Spousta států už zakázala vakcíny, testy PCR, roušky,... Začíná se jim to bořit,... tak tam nasadili Volnýho. Je to jako v té knížce farma zvířat kde jste si mohli vybrat jaké prase chcete, ale ve výsledku to vše řídil člověk, který měl jeden jediný cíl. Media ve formě ovcí co chodili pořád dokola a bečela to stejný všem popletla hlavu. Volný natočil pár videií jak ho policie buzeruje, prý ho i napadli a on jim utekl do auta odkud i streamoval - nevěřím tomu, takový tlustý prase by to nedokázalo, kroutil sem nad tim hlavou...

...podobný to bylo předtím i s dalšíma - milion chvilek pro demokracii už maji odpískáno, potom tu máme chcípl pes - ten už také chcípl.

 

...moc rád bych se mýlil...

...jaký názor máte na volného vy?

0 comments