Média - kam až sahají chapadla židovské byrokracie?

Židům jde jen o moc a ovládání, zde pro ně neeixistuje nic takového jako je čest a spravedlnost. Židé jsou jako rakovina a v tomto článku se podíváme na to kam až sahá metastázující židovská byrokracie.

vladce tyran | | Ostatní

...nejdříve si ale dovolím citovat mojeho oblíbeného autora Andrewa McDonalda:

...co myslíš, že by se stalo, kdybych začal sbírat všechny Židy z médií? Řeknu ti, co by se stalo. Žádná média by tu nezbyla. Neexistuje žádný způsob, jak bych mohl nahradit všechny ty židovské editory, vydavatele, scénáristy, ředitele a programové manažery a producenty – žádný způsob. Celý ten průmysl je jimi prolezlý na všech úrovních a nahradit je Nežidy by trvalo roky. Stroj by se zastavil. Televizní obrazovky by zůstaly prázdné. Domorodci by byli velmi neklidní. Nelíbí se mi to o nic víc než tobě, ale jsem ochoten čelit faktům a zdá se, že ty to nedokážeš. A fakta jsou taková, ať ku prospěchu nebo ke škodě, že média ovládají velkou většinu lidí v této zemi. Říkají jim, co si mají myslet a jak se mají chovat, a lidi se tak z větší části chovají.

Pro spousta lidí možná neuvěřitelné, hraničící s konspirační teoriím, ve skutečnosti jen surová fakta a výsledek propojenosti náboženské fanatičnosti židovských nadlidí - mi gójové jsme jen otroci, kterým je určeno co mají dělat a co si mají myslet. Židé se rozrostli do všech infrastruktur a teď nás přez ně ničí, snaží se roztříštit naši kulturu, lidskost, zdravé myšlení a chtějí nás přetvořit na pracující kyborgy.

atheism

21 st century fox členové

CNN členové

členové feministek

CBS news členové

New York Times členové

NBC news členové

NPR členové

Bloomerg Bussines week

 

Velikost fontu

12141618